Іван Готра

Народився 15 серпня 1969 року в с. Порошково, Перечинського району, Закарпатської області. В 1996 році закінчив історичний факультет Ужгородського деравного університету. Працював електриком на Перечинському лісохімкомбінаті. Дільничим інспектором в Пречинському РВ УМВС. З 2000 року працює вчителем історії в Порошківській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Обирався Депутатом Перечинської районної ради V скликання. Голова Перечинської районної організації ВУТ "Лемківщина".

На Перечинщині створено Порошківське молодіжне православне братство Святого Миколая


        З благословення Архієпископа Мукачівського та Ужгородського Феодора, з Божою поміччю та підтримці  духовно близьких до цієї  справи людей наприкінці минулого року було створено Порошківське молодіжне православне братство імені Святого Миколая.

            В дні, коли весь православний  світ святкував  світле Різдво Христове в селі Порошково було проведено  фестиваль православної  колядки. Проведення фестивалю стало можливим завдяки зусиллям отця Віктора Палчея - настоятеля храму Святого Миколая села Порошково, новоствореного православного братства в селі Порошково, та членів братства сільського голови Юрія Касинця, директора школи, депутата районної ради  Надії Девіцької, керівника братства Івана Готри, завідувачки клубом Софії Павлич.


            Захід, який проводився в сільському клубі  урочисто відкрив  отець Володимир, благочинний в Перечинському районі. На сцені сільського клубу виступали з православними колядками діти з  недільної школи, яка діє при православному храмі села Порошково, члени православного братства. Слова особливої подяки слід направити колядникам вертепу, яким керує Софія Павлич - їх виступ прикрасив цей фестиваль.


            Найбільше теплих слів же заслужили найменші колядники - вихованці дитячого садочку ( керівник – Марія Євчинець). Їм під час закриття фестивалю отець Володимир подарував  святу ікону Йосипа Обручника- сподіваємось, що Божа Благодать буде супроводжувати наших найменших колядників в їх подальших життєвих кроках.


            Хочеться зауважити, що православний фестиваль в селі Порошково пройшов завдяки не лише організаційній роботі старших, але і при похвальному бажанні самої молоді - саме тому, сподіваємось, в наступних роках такий фестиваль пройде з більшим розмахом.

Немає коментарів: