Іван Готра

Народився 15 серпня 1969 року в с. Порошково, Перечинського району, Закарпатської області. В 1996 році закінчив історичний факультет Ужгородського деравного університету. Працював електриком на Перечинському лісохімкомбінаті. Дільничим інспектором в Пречинському РВ УМВС. З 2000 року працює вчителем історії в Порошківській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Обирався Депутатом Перечинської районної ради V скликання. Голова Перечинської районної організації ВУТ "Лемківщина".

Паломництво по монастирях Закарпаття


Молодіжне братство Порошківської православної громади розгортає свою роботу, можливо не так широко, не так активно як би це хотілось, однак в громаді, де духовна робота взагалі ще не проводилась і ці кроки даються важко. Одним  з основних завдань роботи є відновлення традицій наших батьків, повернення до духовних джерел майбутнього. Цій меті повинно слугувати проведення зборів братства на природі. В ході походу до лісу братчики поспілкувалися не лише з чудовою природою – хоча всі з Порошкова, однак дехто і вперше  - але і дізналися багато чого і цікавого. Наприклад, дізналися, чому потік, який тут протікає, називається «Сячений». Існує легенда, що поблизу потічка є печера, де з’являлася Діва Марія, і місцеві жителі, набираючи води зцілялися від різних хвороб… Пізніше цю воду було Освячено священиком. Дізналися також, що в роки Другої світової війни  в навколишніх лісах було вбито багато невинних людей, чиї душі і зараз час від часу з’являються поблизу поховань – через причини своєї смерті та відсутності належного поховання не можуть вони знайти спокою… Чи можна знайти кращого наочного прикладу заповіді «не вбий» ? Лиш дивуєшся мудрості наших батьків.
Також молодіжним брадством, представниками православної громади села Порошково було здійснено паломництво по монастирях Закарпаття: Свалява, Мукачево, Ракошино, Домбок, Заричово. Паломники відвідали могилу Архимандрита Василія Проніна
   

Немає коментарів: