Іван Готра

Народився 15 серпня 1969 року в с. Порошково, Перечинського району, Закарпатської області. В 1996 році закінчив історичний факультет Ужгородського деравного університету. Працював електриком на Перечинському лісохімкомбінаті. Дільничим інспектором в Пречинському РВ УМВС. З 2000 року працює вчителем історії в Порошківській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Обирався Депутатом Перечинської районної ради V скликання. Голова Перечинської районної організації ВУТ "Лемківщина".

Молодіжне православне братство в Станові

28 червня 2011 року в селі Станово Мукачівського району відбулися чергові змагання між командами молодіжних православних братств Мукачево – Ужгородської єпархії. Крім вже звичних змагань – брейн – рингу на духовну тематику, відбулися і певні нововведення -  був проведений футбольний турнір між командами братств.
      Футбольна команда нашого братства виступила тут більш ніж гідно – дійшла до фіналу. Лише у фіналі цього турніру наші футболісти з великої поваги до господарів – футболістів станівського братства – їм і поступились з рахунком 0 : 1. Ну що ж, друге місце в рамках першого в історії молодіжних братств футбольного турніру – непоганий результат. Такий успіх варта підтримувати і розвивати. Хочеться також навести результати інших матчів :
1.     Порошково  -  Станово  -  2 : 3;
2.     Бронька  -  Порошково   -  1 : 2;
3.     Порошково – Іршава – 2 :1;
4.     Берегово – Порошково  - 0 : 0;
Півфінал: Ужгород – Порошково – 1 : 4;
    Фінал – Станово – Порошково – 1 : 0.
     Треба також віддати належні слова подяки нашим  вболівальникам – такої підтримки немала мабуть жодна команда(крім місцевої, зрозуміло), та й то у фіналі змушені були місцеві вболівальники дещо помучитись, якщо і виглядали вони краще за вболівальників порошківських, то лишень хіба за рахунок кількісної переваги…
     Що стосується самого брейн – рингу, то тут наша команда виступила на олімпійських принципах – головне участь… Правда в незадовільному результаті  є теж позитив – в наявності є величеньке поле для самовдосконалення.Немає коментарів: